Peršokti prie turinio

Naujienos!

SPRAGILE.LT įvyko geriausias visų laikų WIPE, kuris buvo optimizuojamas 3mėn, šiame WIPE, labai yra mažai buggu jeigu jie yra tai tik smulkemenos, buvo pastatytas gražus serverio spawnas, daug pluginu sujungta su MySQL duomenų bazė...Taigi mes tavęs laukiam mūsų serveryje!

Install Paslaugos

SPRAGILE.LT - Viskas prasideda nuo vieno bloko


Prisijungti 

Registruotis
Sveiki atvykę į SPRAGILE.LT - Viskas prasideda nuo vieno bloko, kaip ir dauguma internetinių bendruomenių, turite užsiregistruoti, kad galėtumėte peržiūrėti ar paskelbti informaciją mūsų bendruomenėje, tačiau nesijaudinkite, tai yra paprastas nemokamas procesas, dėl kurio jums reikia minimalios registracijos informacijos.
 • Pradėkite jau dabar diskutuot su kitais nariais.!
 • Sėkite naujausias tėmas.!
 • Gaukite savo profilio puslapį ir susiraskite naujų draugų.!
 • Siųskite asmeninius pranešimus kitiems nariams.!
 • Susikūrkite savo temą!
 
Guest Message by DevFuse

Toggle shoutbox Šaukykla

Ačiū, kad renkatės būtent mūsų serverį! 
Serverio IP: mc.SPRAGILE.LT // 1.8 - 1.12
Šaukykloje draudžiama: keiktis, reklamuoti projektus, mesti video medžiagas tam yra sub forumai.

 

@  Crashas : (13 balandžio 2018 - 03:49 ) Rašyk į skype mr.rajmundas arba ravenbuttex
@  6victorian9 : (13 balandžio 2018 - 01:50 ) sveiki. galbut galetu vienas is serverio savininku man padeti?
@  TheEmilis : (13 balandžio 2018 - 12:03 ) krc
@  Crashas : (01 balandžio 2018 - 09:57 ) Su Šv. Vėlykomis ;)
@  Lukas87 : (01 balandžio 2018 - 07:19 ) Su Velykomis )
@  TheEmilis : (30 kovo 2018 - 12:34 ) girdit?
@  TheEmilis : (30 kovo 2018 - 12:34 ) e
@  keffjkee : (30 kovo 2018 - 09:54 ) Nieko nebepakeisim.
@  Crashas : (29 kovo 2018 - 07:59 ) Hm, nk vieni išeina kiti ateina...
@  DjKiller : (29 kovo 2018 - 06:30 ) spragilei
@  DjKiller : (29 kovo 2018 - 06:30 ) Kas gero
@  TED009 : (29 kovo 2018 - 08:59 ) Viso gero mieli draugai
@  keffjkee : (26 kovo 2018 - 01:14 ) Beja jeigu išeini iš prižiūrėtojo posto, chatmod'ai tau daugiau nebepriklauso ;)
@  keffjkee : (26 kovo 2018 - 09:15 ) Kodėl turėčiau džiaugtis? Ammm. Visiškai nusišnekėjei. Išėjei tai išėjei tavo reikalas. Nei džiaugiuosi nei liūdžiu. Tiesiog nesuprantu kam bandyti patekti į administraciją jeigu poto išeisi. Sekmės.
@  Crashas : (25 kovo 2018 - 07:46 ) :/*
@  Crashas : (25 kovo 2018 - 07:46 ) Nėra ko džiauktis, netekom kario prieš čyterius tvarkysimės 3-yse :?
@  Lukas87 : (25 kovo 2018 - 07:14 ) Bet už chat mod, atsakingas aš :D
@  Lukas87 : (25 kovo 2018 - 07:13 ) Keffjkee, išėjau iš projekto, gali džiaugtis :D
@  Lukas87 : (20 kovo 2018 - 03:03 ) Keffjke +
@  Crashas : (20 kovo 2018 - 02:47 ) Daug ką praleidau :D

Nuotrauka

Analizę į chat moderatorius


Temoje atsakymų: 1

#1 Lukas87

Lukas87

  Legenda

 • Prižiūrėtojas
 • 76 Pranešimai:

Parašyta 18 kovo 2018 - 10:58

Sveikučiai, 

 

Na ir vėl aš čia tik dabar vėl su naujomis žiniomis. Pačioje atrankoje nebuvo labai daug kandidatų iš ko galėčiau rinktis. Stengiausi išgręžti paskutinės sultys iš mūsų kandidatų, žiūrėjau jų aktyvumą, bendravimą su serverio žaidėjais ir administraciją. Tad puolu tikrinti anketas ir tikiuosi mano sprendimas bus geras ir pasirinkdamas nesuklysiu. Taigi keliaujam prie jūsų anketų.

 

DiwaLTU - Labas, anketą užpildyta belekaip, į klausimus atsakinėta juoko forma. Serverį tave matau labai dažnai, padedi serverio žaidėjams ir pati bendrauji gražiai, bet su anketą nepraslydai. Midaunas, tokio serverio administracijos nėra, tai net nežinau ką turėjai omeny, parašydama šitą slapyvardį, toliau kalbėjai, kad gaudai čytus ir padėsi, nei karto tavęs nemačiau užblokavus žaidėją arba įkėlus į forumą neklaužada, bet anyway keliaujam toliau. "Papasakokite savo pirmuosius veiksmus tapus chat moderatoriumi: aiskinsiu kitiem" Chat moderatorius neturi teisės aiškinti žaidėjams, jis tik juos prižiūri, kad neterštu susirašinėjimo pokalbį, poto minėjai, kad pamačius čytą iškarto skustum administratoriui arba prižiūrėtojui, bet ar nebūtų paprasčiau, jeigu pati nufilmuotum ir įkeltum į forumą? Buvo klausimas kaip bausite žaidėją, kuris surinkęs 3 įspėjimus tu atsakei - Mute. Na žodžiu neįsigilini į klausimus, ko iš tavęs norima. Tad sėkmės kitą kartą.

 

ALTENGT - Sveikas draugužį, tavo anketą nesužavėjo manęs, nes anketą parašyta panašiai kaip ir Diwos, bet žiūrėjai rimčiau, šaunuolis <šypsausi> Užkliuvai ir išgriuvai ties klausimų, ką buvote padaręs serverio labui? Tu atsakei, jog filmuotum čytus, sukurtum reklamą mūsų projektui, su reklama gal ir sutinku, bet čytus gaudydamas mūsų projekto nepakeisi, juolab, kad mūsų projektas pasipildė naujais asmenimis, kurie atsakingi už čytų komandą <šypsausi> Chat moderatoriaus darbas ir taip aiškiai matomas iš jo pavadinimo "chat" tai jokių kitų darbų, tik susirašinėjimo pokalbis, o tu rašai, kad prižiūrėtum visą serverį. Sakiai, kad nori prižiūrėti serverio tvarką, tad ne į čia užsukai, nes čia renkami norintis prilaikyti tvarka susirašinėjimo pokalbį. Toliau kaip ir viskas gerai, bet yra kur tobulėti. Lauksi tavęs kitą kartą :)

 

Teletabis - Sveikas Dariau, perskaičiau tavo anketą ir galiu pasakyt, kad visai neblogai buvo užpildyta, nors abėjonės kyla, kad tau ne aštuoniolika, bet ateity sužinosim, nenušoksiu į šoną, einam prie anketos. Viskas kaip ir gerai, bet jeigu žaidėjas pradėjo spaminti reikia duoti įspėjimą, ir po trijų įspėjimų užtildyti. Rašai, kad pamatęs čytą nufilmuosi ir praneši prižiūrėtojui, bet gi didžiausias tavo pagalbininkas tai forumas, kuris perduos informacija prižiūrėtojams arba administratoriams. Kadangi naujas veidas esi projekte, nemačiau kas iš tikro esi, tad duodu tau šansą pasireikšti šitame poste.

 

KlaudijuxsssLTU - Sveikas Klaudijau, kaip ir minėjau, kad visus kandidatus stebėjau serverį, ir tu man užkliuvai su savo poelgiu. Visados reikia tau aiškinti, kas kaip ir kur, klausinėji tapati mėšlą du kartus.. "Paaiškinkite, koks yra jūsų nuomone chat moderatoriaus darbas" Tu atsakei labai sunkus, čia nėra klausimo atsakymas.. Klaudijau, visuose klausimuose yra, klaidų prie kurių galėčiau prikibti, todėl esu priverstas tave atmesti. Sėkmės kitą kartą.

 

TheEmilisLT - Sveikas Emilį, skaitau tavo anketą ir šypsausi. Anketą parašyta juoko formą, bent jau man taip atrodo. Į klausimus atsakyta labai skurdžiai, kas mane ir nuvylė. Serverį tu aktyvus, dažnai tave matau, bet bendrauji irgi įkyriai kaip tavo kandidatas Klaudijus. Skrendam prie tavo anketos. Buvo klausimas "Ką gero nuveiktumėte (arba esate nuveikęs) serverio labui" Tu atsakai, su visais draugauju.. Tai kur logiką Emilį? Jug pildai ne į betkokį postą. Na tavo kvailumas už tave protingesnis, todėl jis ir laimėjo atmetimą šioje atrankoje. Bandyk kitą kartą.

 

PiterGerbrandy - Sveikas, esu patenkintas tavo anketą, jį vieną iš stipriausių iš tavo kandidatų. Tave stebėjau nuo praeitos atrankos, nes mačiau irgi dalyvavai, ir rodei norą į šitas pareigas. Prie anketos neužkliuvau, nes nėra prie ko <šypsausi> Serverį matau labai dažnai, padedi man ir kitiems, su savo paslaugą bandai įvesti tvarką pokalbį, todėl būtų mano nuodėmė, jeigu tave atmesčiau. Todėl netemdamas gumos, skelbiu tave chat moderatoriumi. Tikiuosi manęs nepavesi ir atvirkščiai visus nustebinsi ir kilsi karjeros laiptais. Sėkmės !

 

Taigi nauji chat moderatoriai ; Teletabis ir PiterGerbrandy, tikiuosi šie du asmenys mūsų nenuvils, ir nuo šiandien bus tvarką serverio pokalbį. Dėl gramatinių klaidų, visų iškarto atsiprašau, nes Lietuvių kalbą nėra man prie širdies ir mokytoją garantija pavažiavus.

 

Temos nerakinsiu, galite pasveikinti naujuosius chat moderatorius.


 • 0

#2 keffjkee

keffjkee

  Legenda

 • Pagalbininkas
 • 91 Pranešimai:

Parašyta 18 kovo 2018 - 11:56

Nu kinderiai pasisekė, kad į chat modus papuolėt nekankinsiu jūsų. Sveikinimai didžiausi. Teletabis naujas tai šitas bus ir manęs prižiūrimas. 


 • 3

Nuotrauka

Vartotojų skaito šią temą: 0

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)